Image

Naszsprzęt

Nasza firma dysponuje 150 pełnymi kompletami do gry w paintball co sprawia, że jestśmy bardzo elastyczni w kwestii rezerwacji terminów jak również obsługi dużych grup.

Nie oglądamy się na innych, staramy się wyznaczać standardy w zakresie jakości sprzętu, który oddajemy do Państwa dyspozycji. Nie tylko nazwa markera lub maski ma znaczenie, równie ważne jest to aby sprzęt był odpowiednio często i należycie serwisowany. Tylko to jest w stanie zapewnić 100% komfortu z gry.

MARKERY

Image

Tippmann 98 Custom ACT

Solidny, lekki marker półautomatyczny - flagowy produkt znanej i uznanej na całym świecie amerykańskiej marki. Słynie głównie ze swojej niezawodności, jak również z tego, że na jego działanie nie wpływają nawet najgorsze warunki atmosferyczne. Marker jest wyposażony w system ACT, który zapobiega ścinaniu się kulek w lufie.
Image

Tippmann Bravo One / Bravo One Tactical

Półautomat. Marker zaprojektowany na specjalne zamówienie amerykańskiej armii. Równie niezawodny co model 98 jednak nieco od niego większy.

MASKI

Wszystkie posiadane przez nas maski posiadają podwójne "termalne" szyby, które zapobiegają parowaniu. Kąt widzenia masek to 260 stopni.
Image

JT FLEX 8 FULL COVER THERMAL

Jako jedyni w regionie zapewniamy Państwu maski "Full Cover" chroniące nie tylko twarz ale również resztę głowy. Jest to jedna z niewielu masek na rynku chroniących praktycznie całą głowę gracza. Część twarzowa została zintegrowana ze skorupą kasku, podobnie odporną na trafienia kulkami z farbą. Cała maska posiada system szczelin wentylujących, także gra w niej jest naprawdę komfortowa a i oddychalność całej konstrukcji jest naprawdę wysoka
Image

JT PROSHIELD THERMAL

Wygodna maska, chroniąca całą twarz, czoło oraz uszy. Podwójna nieparująca szyba oraz duży kąt widzenia.

BUTLE

Image

Butle na sprężone powietrze (HP) 3000 psi

Butle na sprężone powietrze (HP) 3000 psi zapewniają komfort gry przez cały rok bez względu na temperaturę. Wyposażone w regulator ciśnienia oraz manometr. Butle posiadają ważne legalizacje oraz europejski atest PI.

MUNDURY, KAMIZELKI TAKTYCZNE

Image
Używamy dwuczęściowych, lekkich mundurów moro wojsk brytyjskich. Pełna rozmiarówka począwszy od rozmiarów dziecięcych aż do XXL. Dodatkowo posiadamy jednoczęściowe kombinezony w rozmiarach XXXL.

Dodatkowo uczestnicy zabawy mają do dyspozycji kamizelki taktyczne dodające dodatkową ochronę przed uderzeniami kulek.

RĘKAWICE PAINTBALLOWE

Image
Graczy wyposażamy w specjalne paintballowe rękawice ochronne, które doskonale chronią dłonie przed uderzeniami kulek.

KULKI

Image

Używamy tylko kulek pierwszego gatunku firm DXS, TOMAHAWK, DIABLO, TOROBALL. Kulki zawsze rozbijają się na celu a nie w lufie.

Image
karty1.jpg
Image

Masz jakieś pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

0
KOMPLETÓW
0
KOMFORTU
0
PROFESJONALIZMU